آیا استفاده از دوربین مداربسته درب اتوماتیک ضروری است؟

آیا استفاده از دوربین مداربسته درب اتوماتیک ضروری است؟

دوربین مداربسته درب اتوماتیک از مهمترین ابزار های امنیتی محسوب می شود. دوربین های مداربسته از نظر مدل انتقال تصویر به سه دسته آی پی، آنالوگ و وایرلس AHD تقسیم می شوند. دوربین ها بر طبق ظاهر به سه گروه دام، اسپید دام و بولت قابل دسته بندی هستند. شرایط این دوربین ها با هم متفاوت می باشد. ضرورت نصب دوربین با توجه به مکان نصب آن مشخص می شود. یکی از مکانهایی که حتماً نیاز به نصب دوربین دارد، درب ورودی است. با نصب دوربین در این مکان از تمامی رفت و آمدها مطلع خواهید شد، همچنین امنیت محل را بالا می برید. در این مقاله در مورد ضرورت نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک صحبت خواهیم کرد. بعد از آشنایی با این محصول به راحتی می توانید برای انتخاب و خرید آن، اقدام کنید.

دوربین درب اتوماتیک فروشگاه

دوربین مداربسته برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، فروشگاه و مغازه هم از مکان هایی هستند که به دوربین نیاز دارند.‌ در ادامه به بعضی از نکات مهم در انتخاب و نصب دوربین های مداربسته اشاره خواهیم کرد.

۱– کیفیت تصویر:

کیفیت تصویر در دوربین مداربسته اهمیت زیادی دارد، مخصوصاً برای فروشگاه های املاک و طلا فروشی و.‌.. . کیفیت تصویر در کارایی دوربین ها، حرف اول را می زند و یکی از امتیازات دوربین ها نسبت به هم محسوب می شود.

۲– میدان دید دوربین:

بعضی مکان های فروشگاه مانند اتاق پرو نیاز به دوربین مداربسته ندارد و نباید در میدان دید دوربین قرار بگیرد. در عوض مکان هایی مانند صندوق، درب ورودی و اجناس مغازه باید به صورت کامل توسط دوربین پوشش داده شوند.

۳– مکان نصب دوربین:

باید قبل از خرید دوربین به فکر مکان نصب آن باشید. نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک یکی از بهترین گزینه ها می باشد. مکان نصب دوربین خیلی مهم است، اگر در جای پرتی نصب شود یا مکانی که میدان دید خوبی نداشته باشد، کارایی خود را از دست می دهد.

ئوربین مداربسته برای درب اتوماتیک

مدل خاصی از دوربین مداربسته درب اتوماتیک وجود ندارد که، حتماً فقط برای فروشگاه مورد استفاده قرار گیرد. اما می توان از برندهای معتبر با کیفیت بالا با شکلی متناسب با محیط و کارایی زیاد استفاده کرد.

بازدید از مکان نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک

مهمترین و اصلی ترین نکته ای که برای نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک باید مورد توجه قرار دهید، مکان آن است. باید بدانید برای هر دربی چه نوع دوربینی باید وصل کنید. از مکان نصب دوربین باید مطمئن شوید، چون جابجایی دوباره آن باعث وارد شدن آسیب احتمالی به آن خواهد شد. دوربین از لحظه ای که نصب می شود می تواند تمامی تصاویر را ضبط نماید. سعی کنید هنگام نصب این دوربین ها از افراد متخصص و حرفه ای کمک بگیرید.

کیفیت تصویر دوربین مداربسته درب اتوماتیک

کیفیت تصویر دوربین مداربسته درب اتوماتیک از مهمترین خصوصیت این دوربین ها می باشد. با توجه به پیکسل، کمپانی سازنده، ابعاد دوربین، لنز آن و … می توان تا حدی میزان کیفیت دوربین را حدس زد. مارک دوربین در میزان کیفیت تصاویر آن تأثیر بسزایی دارد. اگر بخواهید کیفیت دو دوربین را باهم مقایسه نمایید، باید دو دوربین در یک سطح باشند و دارای یک میدان دید. معمولاً دوربین های مداربسته مورد استفاده در درب های اتوماتیک، کیفیت بالایی دارند و کارایی مناسبی از خود نشان می دهند. امروزه نصب کردن دوربین های مداربسته، در درب اتوماتیک و سایر مکان ها از ضروری ترین امور است. البته ناگفته نماند چون دوربین مداربسته درب اتوماتیک رفت و آمد ها را زیر نظر دارد، وجود آن خیلی ضروری تر از سایر مکان ها است.

نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک در رستوران

انتخاب و نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک در رستوران، از بهترین گزینه های نظارت و ایجاد امنیت می باشد. این دوربین ها باعث می شوند وقوع جرم هایی مانند دزدی کمتر پیش بیاید. در بعضی مکان ها از این دوربین ها برای ورود و خروج افراد خاص استفاده می کنند.  رستوران ها هم برای شناسایی مشتری های خود و کنترل ورود و خروج آنها، از این دوربین ها بهره می برند. رستوران ها علاوه بر درب ها به نصب دوربین در مکان های دیگر هم نیاز دارند. رستوران ها معمولاً شلوغ هستند و این محل ها بیشتر به دوربین نیاز خواهند داشت. آشپزخانه، کنار صندوق و محوطه رستوران جاهایی هستند که نیاز به نصب دوربین دارند. نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک ، تمامی این مکان ها را پوشش می دهد و به راحتی می توانند ورود و خروج و امنیت رستوران را تأمین کنند.

مزایای نصب دوربین در رستوران و مکان های شلوغ

دوربین مداربسته

برای مکان های پر رفت و آمد مانند رستوران واقعاً وجود دوربین مداربسته مفید می باشد. برای کنترل رفت و آمد ها، کنترل مشتری ها و زیر نظر گرفتن پرسنل می توان از این محصولات استفاده کرد. بدون اینکه جلب توجه کنید و خود را در خطر بیاندازید، میتوانید محیط را کاملاً با دوربین زیر نظر بگیرید. با استفاده از دوربین می توانید مانع دعوا در محیط رستوران شوید. از مهمترین نکات مکانی است که می خواهید دوربین مدار بسته را در آنجا نصب کنید. نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک بهترین روش است. با این روش ورود و خروج تمامی افراد، ضبط می شود و در مواقع نیاز می توانید از این تصاویر ضبط شده استفاده نمایید.

ویژگی های مهم در انتخاب دوربین مداربسته درب اتوماتیک

برای انتخاب دوربین مداربسته درب اتوماتیک باید به نکاتی زیادی توجه کنید. دوربین ها باید ویژگی های مثبتی داشته باشند که برای این عملیات مورد استفاده قرار گیرند. تعدادی از این ویژگی ها را در این قسمت از مقاله توضیح خواهیم داد.

۱– برند دوربین:

 یکی از این نکات برند دوربین است. باید از برندهای معتبر برای اینگونه درب ها دوربین تهیه کرد.

۲– داشتن تناسب با فضا:

نباید از دوربین مداربسته متناقض با نما و دکور و رنگ درب استفاده کرد. دوربین باید حتما با درب سازگاری کامل داشته باشد، به این صورت هم پوشش داده می شود، هم به راحتی به ضبط تصاویر می پردازد. باید مدل دوربین با محیطی که قرار است در آن استفاده شود سازگار باشد.

۳– انعطاف پذیری دوربین و گسترده بودن میدان دید:

باید از دوربین مداربسته ای استفاده کرد که، دارای انعطاف بالایی باشد و بتواند بر تمامی مکان ها به خوبی نظارت کند.

۴– داشتن ضمانت نامه:

همیشه از فروشگاه هایی که معتبر هستند خرید خود را انجام دهید. ضمانت نامه یکی از بهترین نشانه های کیفیت کالا می باشد. با وجود ضمانت نامه شرکت مسئولیت کالای خود را بر عهده گرفته و تا مدتی بعد از فروش، مشکلات آن را برطرف می کند.

۵– شکل ظاهری دوربین:

علاوه بر طرح و رنگ، دوربین مداربسته از نظر شکل هم باید با محیط سازگار باشد. مثلاً از دوربین های اسپید دام می توان در پارکینگ ها استفاده کرد. در کل شکل دوربین هم باید با درب اتوماتیک تناسب داشته باشد.

بهترین ارائه کننده دوربین مداربسته درب اتوماتیک

شرکت ایمن پاد سپهر در تولید درب های اتوماتیک، مهارت زیادی دارد و جزو فعال ترین تولیدی ها محسوب می شود. لوازم جانبی درب ها و دوربین مداربسته درب اتوماتیک هم، از دیگر تولیدات این شرکت محسوب می شوند.  محصولات این شرکت علاوه بر‌ کیفیت بالایی که دارند، از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند. برای نصب درب های اتوماتیک و همچنین نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک ، باید از افراد متخصص استفاده کنید. محصولات شرکت ایمن پاد سپهر ساده و شیک هستند و کارایی بالایی دارند. خلاقیت، کیفیت و تنوع از خصوصیات اصلی محصولات این شرکت می باشند. برای اینکه با محصولات این شرکت بیشتر آشنا شوید، می توانید به سایت آن وارد شده و ویژگی های محصولات آن را مطالعه کنید. با مراجعه به سایت شرکت می توانید از مشاوره های کارشناسان در زمینه قیمت و کارایی محصولات، بهره مند شوید. همچنین می توانید اگر تمایل به خرید دوربین مداربسته درب اتوماتیک داشتید سفارش دهید و بعد از ۲۴ ساعت آن را تحویل بگیرید.

کلام آخر

دوربین مداربسته درب اتوماتیک از بهترین امکاناتی است که، جهت ضبط ورود و خروج افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین ها به صورت ۲۴ ساعته فعال هستند و امنیت ساختمان را بالا می برند. در این مقاله با مزایای نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک آشنا شدید ولی باید توجه داشته باشید که، مکانی که از آن خرید می کنید هم بسیار مهم است. باید حتماً از فروشگاه های معتبر که امتیازاتی برای محصولات خود دارند خرید کنید. مثلاً شرکت ایمن پاد سپهر تا ۱۰ سال پس از فروش محصولات خود را تضمین می کند. این نشان می دهد که از محصولات خود بسیار مطمئن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست