بهترین برند درب اتوماتیک چیست؟

بهترین برند درب اتوماتیک

در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین برند درب اتوماتیک مطالبی را به شما بیاموزیم و ویژگی های بهترین برند درب اتوماتیک را برشمریم. به طور کلی درب های اتوماتیک برای کنترل تردد مورد استفاده قرار میگیرند. این درب ها همچنین باعث زیبایی محیط می گردند. بهترین برند درب اتوماتیک باید در کنار ویژگی های ظاهری دارای امنیت بالایی نیز باشد. درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی می باشند که یکی از آن ها درب های اتوماتیک شیشه ای است.

ویژگی های بهترین برند درب اتوماتیک

انتخاب بهترین برند درب اتوماتیک با توجه به ویژگی ها و عملکرد درب انجام می گردد. معمولا برندهای برتر شامل برند درب شیشه ای دارای یک اپراتور می باشد. موتور و متعلقات آن درون اپراتور قرار دارند. برای تولید اپراتور درب شیشه ای از موتور الکتریکی استفاده شده است. این موتور با کمک چشمی و به شکل دستی فرمان ها را دریافت می نماید. اپراتورهای درب اتوماتیک را می توان به گونه ای تنظیم نمود که به شکل اتوماتیک باز و بسته شوند یا در حالت کاملا باز و کاملا بسته توقف نمایند.

درب شیشه ای اتوماتدرب اتوماتیک باید در کنار ویژگی های ظاهری دارای امنیت بالایی نیز باشد.

بهترین جک درب اتوماتیک

جک های درب اتوماتیک BFT توسط یک شرکت ایتالیایی ساخته می شود. این جک ها برای انواع درب پارکینگ مناسبند. جک های اتوماتیک BFT از سال های پیش وارد ایران شده است. این جک ها دارای دوام و طول عمر بالایی می باشند. به طور کلی شرکت ایتالیایی با تولید محصولات خود توانسته است اعتبار زیادی را در جهان و حتی در ایران پیدا کند.

پارامترهای مهم در انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای

برای انتخاب یک درب اتوماتیک شیشه ای بهتر است ابتدا پارامترهایی که در انتخاب یک درب موثرند را در نظر بگیرید. با این روش می توانید بهترین درب را از نظر قیمت و کیفیت انتخاب نمایید. یکی از پارامترهایی که باید مدنظر داشته باشید کیفیت موتور و برند موتور درب شیشه ای می باشد. دیگر قطعات مانند سنسور و چشمی نیز می تواند به عنوان پارامترهای مهم بعدی مورد بررسی قرار گیرد. موتورهای برندهایی مانند دانکر و کورماس در میان موتورهای دیگر کیفیت بالاتری داشته و امتحان خود را پس داده اند. همچنین دارای خدمات پشتیبانی نصب و  تعمیر درب اتوماتیک نیز هستند. 

بهترین درب اتوماتیک تاشونوع کاربری و استفاده یکی از معیارهای اساسی انتخاب درب اتوماتیک است.

بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای برند آریو می باشد. این برند توانسته است یک محصول با کیفیت تولید کند. هر روز بر کیفیت محصولات این برند اضافه می شود و این موضوع باعث محبوبیت این برند می شود. برند آریو محصولات متنوعی با اندازه دهانه گوناگون ارائه می دهد. یکی دیگر از ویژگی های این برند قیمت مناسب آن می باشد.

برند های مهم درب های اتوماتیک

یکی دیگر از برندهای قدیمی تولید کننده درب های شیشه ای برند لابل می باشد. امروزه به دلیل افزایش قیمت این برند و تفاوت قیمت آن با برند های ایرانی استقبال از آن کاهش یافته است. البته هنوز هم بسیاری از افراد برای خرید محصولات این برند تمایل دارند. درب های اتوماتیک شیشه ای برند یونیک نیز کیفیت قابل قبولی دارند. از این درب ها می توان برای مکان هایی که تردد بالایی دارند استفاده نمود.

بهترین برند درب اتوماتیک که از نوع ریلی می باشد برای باز و بسته شدن باید بر روی یک ریل حرکت نماید. از این درب ها بیشتر در پارکینگ ها و شرکت ها استفاده می شود. معمولا این نوع درب در مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد که فضای کمی برای درب وجود داشته باشد. بهترین برند درب اتوماتیک هم به صورت دستی و هم اتوماتیک باز و بسته می شود. قیمت مناسب و کاربردی بودن این درب ها باعث شده است که به یکی از رایج ترین درب های اتوماتیک تبدیل شود.

بهترین درب اتوماتیک گرداندرب های اتوماتیک گردان در بیشتر مراکز تجاری استفاده می‌شوند.

تاثیر قاب در انتخاب بهترین برند درب اتوماتیک

بهترین برند درب اتوماتیک دارای قاب یا فریم با کیفیت می باشد. کیفیت اجزای تشکیل دهنده درب اتوماتیک مانند موتور، کیس، چشمی و … نیز در کیفیت درب اتوماتیک موثر است. درب های اتوماتیک شیشه ای در دو نوع فریم دار و بدون فریم تولید می شود. اگر ظاهر زیبا برای شما اهمیت ویژه ای دارد بهتر است از این نوع درب استفاده نمایید.

بهترین برند درب اتوماتیک داری خدمات پس از فروش مناسب می باشد. این درب دارای سرعت قابل قبولی می باشد. کیفیت شیشه سکوریت درب های اتوماتیک نیز می تواند در کیفیت درب های اتوماتیک تاثیر گذار باشد. نصب و راه اندازی این درب ها باید توسط یک فرد متخصص و با تجربه انجام شود. این درب ها می تواند به سیستم های اعلان حریق اتصال یابد. همچنین برقرای اتصال با کارتخوان می تواند از ویژگی های یک درب اتوماتیک با کیفیت باشد.

بهترین درب اتوماتیک برای مراکز تجاریبهترین برند درب اتوماتیک دارای قاب یا فریم با کیفیت می باشد.

افزایش امنیت در بهترین برند درب اتوماتیک چگونه انجام می شود؟

افزایش امنیت درب های اتوماتیک با قفل های الکترومکانیکی مطمئن بیشتر می شود. بهتر است درب های اتوماتیک با کمک یک باتری پشتیبان تجهیز شود تا در هنگام قطع برق بتوانیم از آن ها استفاده نماییم. در این درب ها می توان از سیستم کارت هوشمند برای امنیت بیشتر در هنگام ورود و خروج نیز استفاده نمود. یکی دیگر از ویژگی های این درب استفاده از دیوار کنار درب به جای فضای لازم برای باز شدن درب می باشد. درب های اتوماتیک به شکل کشویی حرکت می کنند. محدودیت فضا تاثیر منفی بر روی عملکرد این درب ها ندارد.

 بهترین برند درب اتوماتیک تولید کننده درب هایی با قابلیت عایق بودن است. درب های عایق از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل ساختمان جلوگیری می کنند. این درب ها همچنین عایق مناسبی برای صدا بوده و محیطی آرام و بی سروصدا برای افراد فراهم میکنند. وزن کمتر این درب ها نسبت به انواع قدیمی درب های ساختمان نیز یکی از مزایای این نوع درب محسوب می شود.

بهترین برند درب اتوماتیک طلاییافزایش امنیت درب های اتوماتیک با قفل های الکترومکانیکی مطمئن بیشتر می شود.

استفاده از پروفیل با کیفیت در درب های اتوماتیک

از ویژگی های مهم درب های اتوماتیک استفاده از پروفیل های آلومینیومی با کیفیت می باشد. همانطور که میدانید بیشتر نفوذ گرد و غبار از طریق چهارچوب ها صورت می گیرد. استفاده از یک پروفیل با کیفیت می تواند تا حد زیادی از ورود گرد و غبار جلوگیری نموده و فضای عایقی را برای شما بوجود آورد. بهتر است در کنار استفاده از پنجره های دو جداره از درب های دوجداره نیز استفاده شود تا انرژی کمتری هدر رود.

بهتر است درب های اتوماتیک غیر قابل اشتعال باشند. استفاده از پروفیل های چند لایه به ایمنی این درب ها می افزاید. نصب درب های اتوماتیک به آسانی انجام می شود. باید بدانید که اشعه فرابنفش خورشید بر روی این درب و پنجره ها اثر مخربی ندارد و از کیفیت آن ها نمی کاهد.

مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف در بهترین برند درب اتوماتیک

بهترین برند درب اتوماتیک باید در مقابل شرایط آب و هوایی متفاوت مقاوم باشد. شیشه های به کار رفته در این درب و پنجره ها نیز مقاوم است. اگر درب های اتوماتیک از کیفیت خوبی برخوردار باشند در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب تغییر شکل نمیدهند. طراحی این درب ها توسط افراد متخصص به طور دقیق صورت می گیرد.

قیمت تمام شده ی بهترین برند درب اتوماتیک به عوامل بسیاری همچون مدل درب اتوماتیک و برند سازنده ی آن بستگی دارد. همچنین ابعاد درب و مقدار شیشه ای که در درب اتوماتیک شیشه ای مورد استفاده قرار گرفته است تاثیر مستقیمی در قیمت درب اتوماتیک دارد. جنس شیشه ای که در درب های اتوماتیک به کار رفته است نیز می تواند بر روی قیمت درب تاثیر گذارد. از دیگر عوامل موثر در قیمت تمام شده هزینه ی حمل و نقل درب به مکان مورد نظر می باشد. استفاده از شیشه های رنگی می تواند قیمت درب اتوماتیک را بالا ببرد.

ذخیره انرژی در درب های اتوماتیک

استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای عبور و مرور راحتی را برای افراد فراهم می کند. بهترین برند درب اتوماتیک باعث ذخیره انرژی می گردد و زیبایی بیشتری به مکان مورد نظر شما می دهد. به دلیل باز و بسته شدن درب های اتوماتیک به روش خودکار و استفاده نکردن از دست، امکان انتشار ویروس ها کاهش می یابد.

بهترین برند درب اتوماتیک را می توان از روی مواد اولیه ای که در آن استفاده شده است تشخیص داد. به طور کلی باید همه ی ویژگی های یک درب اتوماتیک را در کنار هم بررسی نمود تا بتوان کیفیت آن را تشخیص داد. نوع عملکرد درب های اتوماتیک نیز می تواند یکی دیگر از ملاک های تشخیص بهترین درب اتوماتیک باشد. هر چه درب اتوماتیک مقاومت بیشتری داشته باشد جزو بهترین برند های درب اتوماتیک به شمار می رود. استفاده از تجهیزات بیشتر در درب های اتوماتیک باعث می شود امکانات درب بیشتر باشد. استفاده از برد الکتریکی، چشمی و حسگر، ریموت و تجهیزات امنیتی با کیفیت باعث می شود درب تولید شده بهترین برند درب اتوماتیک محسوب شوند.

نتیجه گیری

با توجه به مواردی که در این مقاله برشمردیم برندهای زیادی در دنیا وجود دارد که در زمینه تولید درب های اتوماتیک فعالیت می‌کنند. برای انتخاب بهترین برند درب اتوماتیک باید به مواد اولیه ای که در درب استفاده شده است و نوع کاربردی که از درب انتظار می رود توجه نمایید. قطعات و تجهیزات استفاده شده در درب اتوماتیک نیز می تواند تاثیر مهمی در کیفیت درب های اتوماتیک داشته باشد. دسترسی به  لوازم جانبی درب اتوماتیک و همچنین مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب نیز دیگر از ویژگی های مهم درب های اتوماتیک محسوب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست