تاریخچه

نگاهی به تاریخچه فعالیت شرکت ایمن پاد سپهر

شرکت ایمن پاد سپهر در سال 1378 در اداره کل ثبت شرکت های استان تهران به ثبت رسید و با کادری مجرب، فعالیت خود را با طراحی، فروش و نصب سیستم های حفاظتی و نظارت الکترونیک آغاز نمود و در همان سالهای آغازین به رزومه قابل قبولی دست یافت از آن جمله میتوان به پروژه های موفقی چون کارخانجات صنعتی خرم ،کارخانه نیک کالا، لبنیات پاستوریزه پاک ، سفارت بریتانیا ، سفارت یونان و ایتالیا اشاره نمود .

ورود به صنعت درهای اتوماتیک پارکینگی ، شیشه ای و صنعتی ، موجب شد تا در سال 2005 شرکت ایمن پاد سپهر رسما با کمپانی سوئیسی GILGEN DOOR SYSTEMS ارتباط تجاری برقرار نماید، این کمپانی که یکی از بزرگترین کارخانجات تولید درهای اتوماتیک در دنیا می باشد در آن زمان تحت عنوان KABA DOOR SYSTEMS شناخته می شد که بعدها بنام KABA GILGEN و در نهایت بنام GILGEN DOOR SYSTEMS تغییر نام داد محصولات این کمپانی طیف وسیعی از سیستم های اتوماتیک را در بر می گیرد که درهای اتوماتیک نفر رو ، درهای اتوماتیک خاص و سفارشی، درهای اتوماتیک فوق سنگین و درهای سکوی قطار بخشی از این محصولات می باشند.

شرکت ایمن پاد سپهر پس از چندین فقره اعزام نیرو به کشور سوئیس جهت آموزش سیستم های پیشرفته و همچنین دعوت از مهندسین خبره سوئیسی و ارتباط مداوم فنی و مهندسی، موفق به انتقال بخش مهمی از تکنولوژی ساخت درهای اتوماتیک به کشورمان ایران شد. تا اینکه در سال 1394 با احداث کارخانه جدید ایمن پاد در شهرک صنعتی نظرآباد ، پروانه بهره برداری و تولید درهای اتوماتیک بنام این شرکت به ثبت رسید .

هم اکنون شرکت تولیدی ایمن پاد سپهر در دو بخش دفتر مرکزی تهران و کارخانه نظرآباد فعالیت می نماید که دفتر مرکزی تهران بخش مدیریت مالی ، فروش ، خدمات و طراحی را بعهده دارد و کارخانه نظرآباد بخش تولید، مونتاژ، کنترل کیفیت و تحقیقات را عهده دار می باشد .

فهرست