حضور ایمن پاد سپهر درنمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بزرگترین و مهمترین رویداد در زمینه‌ی صنعت ساختمان محسوب می‌شود. این نمایشگاه مرداد ماه امسال از تاریخ 21 لغایت 24 مردادماه در محل نمایشگاه بین‌ المللی تهران، واقع در خیابان سئول برگزار شد. شرکت ایمن پاد سپهر به عنوان تنها شرکت فعال در زمینه درب اتوماتیک در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سال 1401 حضور داشت. به همین مناسبت در این مقاله نگاهی به نمایشگاه و غرفه شرکت ایمن پاد سپهر خواهیم انداخت.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمان به صورت سالانه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین و بزرگترین رویدادها در زمینه صنعت ساختمان در ایران و خاورمیانه است. علاوه بر شرکت‌های فعال ایرانی، شرکت‌های بزرگ بین‌المللی از کشورهای مختلف نظیر اتریش، آلمان، اسپانیا، ترکیه، لهستان، هنگ کنک و … در این رخداد شرکت می‌کنند.

اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه عبارت‌است از:

  • شناسایی قابلیت‌ها، تجهیزات و پیشرفت‌ها در زمینه صنعت ساختمان
  • فراهم‌آوری امکان رشد و توسعه فعالان و صنعت‌گران در حوزه‌های مختلف ساختمان
  • تسهیل ارتباط بین خریدار و فروشنده در بازار داخلی و خارجی

غرفه ایمن پاد سپهر در نمایشگاه بین‌ المللی صنعت ساختمان

شرکت ایمن پاد سپهر، به عنوان تنها شرکت فعال در زمینه فروش انواع درب اتوماتیک، امسال در نمایشگاه صنعت ساختمان حضور داشت. از دلایل اصلی این موضوع می‌توان به این نکته اشاره کرد که ایمن پاد سپهر علاوه بر وارد کردن درب های اتوماتیک از برندهای معتبر جهانی، دارای پروانه تولید در زمینه درب اتوماتیک است.
حضور شرکت تولیدی ایمن پاد سپهر پس از 10 سال در این نمایشگاه با استقبال بی‌نظیر گروه‌های مختلفی از افراد و شرکت‌ها قرار رفت. بازدیدکنندگان غرفه علاوه بر شرکت‌های بزرگ ساختمان‌سازی، کارخانه‌های بزرگ و شرکت‌هایی که در زمینه فروش درب اتوماتیک فعالیت می‌کنند، شامل مشتریان خرد نیز می‌شد. مشتریان خرید عمدتا افرادی بودند که برای ساختمان یا ویلای شخصی‌شان به دنبال خرید درب‌های اتوماتیک بودند.
در طول مدت برگزاری نمایشگاه، بالغ بر 10 هزار نفر از غرفه ایمن پاد سپهر بازدید کردند که این آمار بسیار قابل توجه است.

گالری عکس غرفه ایمن پاد سپهر در نمایشگاه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست