عجیب ترین درهای جهان را ببینید!

عجیب ترین درهای جهان را ببینید!

در جهان هستی چیز های بسیار عجیب و پر رمز و رازی وجود دارد، که در عین حال ممکن است خطرناک هم باشند. در جهان درهایی وجود دارد که اگر باز شوند، اتفاقات بدی خواهد افتاد. درهای عجیب و غریب و مرموزی در دنیا وجود دارند که باید با نیروی خاصی باز شوند؛ این طور نیست که این درها اصلا باز نشوند ولی باز شدن این درها می تواند اتفاقات بدی را برای انسان ها رقم بزند. در ادامه در بلاگ سایت خرید درب اتوماتیک ایمن پاد سپهر با عجیب ترین درهای جهان همراه شما هستیم.

برخی از این درها هیچ گاه نباید باز شوند؛ یعنی ما می توانیم آن ها را با نیروهای بسیار زیادی باز کنیم ولی باز کردن این درها می تواند بسیار خطرناک باشند و به مردم جهان آسیب برسانند. پس بهتر است برای باز کردن این درها ابتدا نکات مهم آن را یاد گرفته و سپس آن را باز کنیم. البته باز کردن یکی از عجیب ترین درهای جهان عقلانی نیست؛ ولی برخی از باستان شناسان دوست دارند که بدانند که چه چیزی پشت عجیب ترین درهای جهان قفل شده وجود دارند و آن ها را به مردم کشور شان معرفی کنند؛ شاید پشت این درها مقدار زیادی شی با ارزش یا شاید هم اسنادی در مورد نیاکان مردم آن کشور باشد یا حتی اسنادی در مورد قاره ها و افراد فراموش شده وجود داشته باشد.

لیست عجیب ترین درهای جهان

در ادامه با ما همراه باشید تا چند مورد از عجیب ترین درهای جهان را به شما معرفی کنیم. برخی از آن ها هیچ گاه نباید باز شوند زیرا باز شدن آن ها برابر نابودی افراد روی کره زمین است.

1. اتاق های ممنوعه تئودی هواکان جزء عجیب ترین درهای جهان

این مکان واقع در کشور مکزیک است ؛ این سازه حدود 100 سال قبل از میلاد مسیح ساخته شده است که چند بنای هرمی شکل دارد. در سال های بسیار دور حدود 200 هزار نفر در این شهر زندگی می کردند، اما پس از چند سال از آن جا رفتند و ناپدید شدند.

اتاق های ممنوعه تئودی هواکان جزء عجیب ترین درهای جهان

اتاق های ممنوعه تئودی هواکان جزء عجیب ترین درهای جهان

جاده اصلی این شهر، جاده مردگان نام دارد، هرم خورشید، هرم ماه و معبد مار پرنده در این جا قرار دارد که از بالا بسیار شبیه ستاره اوریون هستند. باستان شناسان گوی هایی را در این معبد کشف کرده اند که شبیه گوی هایی است که در مریخ وجود دارد. آن ها در داخل هرم ها نیز تونل هایی پیدا کرده اند که مشخص نیست به کجا باز می شوند، این مورد هم یکی دیگر از عجیب ترین درهای جهان به شمار می رود.

2. عجیب ترین درهای جهان در آمیز هرم خوفو

در سال 1993 باستان شناسی به نام رودلف به همراه گروه خود به شهر قاهره سفر کردند تا اهرام مصر را بررسی کنند اما با یکی از عجیب ترین درهای جهان روبه رو شدند. رودلف همراه خود یک ربات برده بود و سپس این ربات را به درون اهرام فرستاد؛ این ربات به یک در رسید؛ دو دستگیره روی آن در بود؛ ولی دولت مصر و مسئولین آن کشور هرگز اجازه ندادند که این درب باز شود و این راز هنوز هم سر به مهر باقی مانده است.

عجیب ترین درهای جهان در آمیز هرم خوفو

عجیب ترین درهای جهان در آمیز هرم خوفو

3. عجیب ترین درهای جهان در معبد طلایی پادمانا بشوامی

این معبد قدمتی طولانی دارد و در قرن هشتم ساخته شده است؛ این معبد در هند قرار دارد. معبد پادمانا شش زیرزمین با شش در دارد؛ این درها تا آن زمان باز نشده بودند؛ ولی دولت هند این اجازه را دارد که 5 تا از آن 6 در باز شوند. حدس بزنید بعد از باز شدن یکی از عجیب ترین درهای جهان چه چیزی کشف شد؟

بعد از بازگشایی آن در مقدار بسیار زیادی طلا، جواهر، مجسمه هایی از جنس طلا و … کشف شد؛ که ارزش آن ها بیش از 1000 میلیارد دلار است. البته در ششم این زیرزمین هرگز باز نشد؛ و برخی معتقد هستند این درب طلسم شده است و باز نخواهد شد؛ و اگر باز شود اتفاقات بدی برای مردم سراسر دنیا خواهد افتاد.

روی این در دو مار کبری وجود دارد به همین دلیل یکی از عجیب ترین درهای جهان است. گفته می شود این در نه قفلی و نه لولایی دارد؛ البته برخی می گویند هر کس که برای باز کردن این درها می رود، بیمار شده و بعد میمیرد.

عجیب ترین درهای جهان در معبد طلایی پادمانا بشوامی

عجیب ترین درهای جهان در معبد طلایی پادمانا بشوامی

4. در و اتاق های مخفی و باستانی تاج محل

ساخت تاج محل، این مکان باستانی به سال 1630 میلادی بر می گردد. ساخت این مکان تاریخی بیست و دو سال طول کشید و البته هزینه بسیار زیادی برای انجام آن داده شد. تاج محل اتاق هایی دارد که با سیمان و گچ مسدود شده است و کسی نمی داند پشت آن درها چه خبر است.

در و اتاق های مخفی و باستانی تاج محل

در و اتاق های مخفی و باستانی تاج محل

برخی می گویند به دلیل وجود طلا و جواهر دولت هند اجازه بازگشایی آن ها را نمی دهد. گروه دیگری می گویند به دلیل وجود قبر هایی است که در آن اتاق ها وجود دارد. به هر حال شایعه درباره تاج محل بسیار زیاد است. از این رو در آن هم به عنوان یکی از عجیب ترین درهای جهان محسوب می شود.

5. در مقبره امپراطور کوین چی هو وانگ

در سال 1974 در کشور چین 5 برادر مشغول حفر چاه برای کشاورزی بودند که به مجسمه ای برخورد کردند. آن 5 برادر فکر نمی کردند این مجسمه بسیار با ارزش باشد ولی آن ها فهمیدند این مجسمه مربوط به کوین چی هو وانگ اولین پادشاه کشور چین بوده است. مقبره این امپراطور به دلیل ارتشی که داشته معروف است. ارتش این امپراطور پس از مرگ او ساخته شد؛ آن ها می گویند این ارتش به عنوان محافظان آن امپراطور در دنیایی دیگر عمل می کنند. بسیاری از درهای این مکان هنوز باز نشده اند؛ یکی از عجیب ترین درهای جهان که مقبره امپراطور در آن جا است به چند دلیل باز نشده است.

 

درب های مخفی در مقبره امپراطور کوین چی هو وانگ

درب های مخفی در مقبره امپراطور کوین چی هو وانگ

 

یکی از آن دلایل این است که باستان شناسان و مورخان می گویند، پشت آن در تله های بسیار زیادی از جمله کمان و دریاچه های اسیدی وجود دارد که با باز کردن در ممکن است به میراث فرهنگی آسیب برسد. البته آن ها می توانند این کار را به ربات ها واگذار کنند ولی آن ها نگران تله های داخل اتاق هستند و منتظر ساخت یک ربات جدید هستند که این کار ها را بدون رسیدن آسیبی به میراث فرهنگی انجام دهد.

6. درهای زیرزمینی مجسمه ابوالهول

مصر یکی از کشور هایی است که افراد زیادی دوست دارند به آن جا سفر کنند و این دوست داشتن به دلیل وجود آثاری مثل مجسمه ابوالهول است. در زیر پای مجسمه ابوالهول دری وجود دارد که تا به حال باز نشده است؛ این در هم در دسته بندی عجیب ترین درهای جهان محسوب می شود. برخی معتقد هستند در زیر این در اسناد زیادی وجود دارد که حقایقی را به ما خواهد گفت. در زمان فراعنه این مکان به خانه اسناد معروف بوده است؛ برخی می گویند اسناد و مدارکی مربوط به قاره گمشده آتلانتیس در آن وجود دارد.

درهای زیرزمینی مخفی مجسمه ابوالهول

درهای زیرزمینی مخفی مجسمه ابوالهول

7. هتل بنف اسپرینگ

از دیگر عجیب ترین درهای جهان می توان به شما هتل بنف را گفت. این هتل اتاق بسیار پر رمز و رازی دارد که به اتاق 873 معروف است. خدمتکاران و افرادی که در آن جا کار می کنند از آن اتاق می ترسند؛ این اتاق مهر و موم شده و کسی نمی تواند به داخل آن برود. برخی می گویند دو زوج در این هتل بوده اند که وقتی عروس از پله های هتل پایین می آمده، از پله ها به زمین افتاده و جان خود را از دست داده است و هر از گاهی صدا های بسیار عجیب از این درب عجیب بیرون می آید ولی این اتاق با سیمان و گچ و … مهر و موم شده است و کسی نمی تواند وارد آن اتاق شود. نظافچی ها می گویند در هنگام تمیز کردن هتل جای دست کودکی وجود دارد که خونی است و وقتی آن را تمیز می کنیم باز هم ظاهر می شود. مسئولان آن هتل تصمیم گرفتند، آن اتاق را با گچ و آجر پنهان کرده و روی آن هم تصویری زدند تا برای همیشه از جلوی دید افراد پنهان شود، این درب پر رمز و راز هم یکی دیگر از عجیب ترین درهای جهان است که باید آن را بشناسید.

درب های مخفی هتل بنف اسپرینگ

درب های مخفی هتل بنف اسپرینگ

 

این ها تعدادی از عجیب ترین دربهای جهان بودند که در کشور های مختلف وجود داشت؛ بهتر است تا زمانی که اطلاعات درستی درباره آن ها نداریم، آن درها را باز نکنیم؛ چون ممکن است به انسان ها آسیب وارد شده و زندگی آن ها مختل شود.
درهای بسیار زیادی وجود دارند که هیچ گاه نباید باز شوند؛ و درهایی نیز وجود دارند که هنوز کشف نشده اند.

عجیب ترین درهای جهان از گچ، سیمان و یا درهای آهنی مهر و موم شده اند و کسی نمی تواند آن ها را باز کند؛ می توان گفت این درها با طلسم بسته شده اند یا حتی نفرین شده هستند، اما به هر حال جزء عجیب ترین درها محسوب می شوند. انسان ها می توانند با ربات ها و چیز هایی از این قبیل درها را باز کنند و با باز کردن آن ها به چیز های بسیار ارزشمند و عجیبی دست پیدا کنند ولی باز کردن این درها می تواند تبعات بدی برای مردم آن کشور یا دیگر کشور ها داشته باشد.

به غیر از این درها، درهای عجیب دیگری در جهان هم وجود دارند که برخی از آن ها کشف شده اند و برخی دیگر هنوز هم سر به مهر مانده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست