فاکتورهای مهم در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ ای

نحوه قیمت گذاری درب اتوماتیک
 

اولین فاکتور مهم در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای نوع اپراتور آن می باشد. مهم ترین قطعه ای که می تواند در قیمت تمام شده ی درب اتوماتیک شیشه ای تاثیر بگذارد اپراتور است. هر چه اپراتور قدرات بالاتر و سرعت بیشتری داشته باشد قیمت آن بالاتر است. قیمت این قطعه با توجه به نوع و برند آن متفاوت است. همچنین کیفیت اپراتور بسیار مهم بوده و بر روی قیمت تاثیر می گذارد. قیمت اپراتورهای خارجی با توجه به نرخ ارز هر روز تغییر می کند و نرخ ثابتی ندارد. به همین دلیل برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و همچنین تعمیر درب اتوماتیک باید با کارشناسان مجرب شرکت ایمن پاد سپهر تماس گرفته و از قیمت روز آن اطلاع یابید.

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای به عوامل بسیاری بستگی دارد

هر چه اپراتور قدرات بالاتر و سرعت بیشتری داشته باشد قیمت آن بالاتر است.

تاثیر نوع فریم در محاسبه قیمت درب شیشه ای

یکی دیگر از موارد مهم در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای نوع فریم می باشد. فریم ها با توجه به نوع درب اتوماتیک انتخاب و طراحی می گردند. برای متصل نمودن شیشه و فریم به یکدیگر نیز احتیاج به یراق آلاتی مانند فیکسچر و لاستیک می باشد. فریم هایی که در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شوند معمولا از جنس استیل و یا آلومینیوم هستند. یکی دیگر از هزینه هایی که برای تهیه ی یک درب شیشه ای اتوماتیک باید مورد توجه قرار گیرد قفل و باطری می باشد.

فریم هایی که برای درب های اتوماتیک شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد می تواند به صورت سفید، طرح چوب و یا آنادایز( فریم های طلایی و نقره ای) نیز سفارش داده شود. شیشه های درب اتوماتیک نیز باید به طور جداگانه محاسبه شود. قیمت آن نیز در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای باید با قیمت فریم جمع شود. شیشه ها را به شکل طول در عرض یعنی متر مربع محاسبه می نمایند. شیشه هایی که در درب اتوماتیک مورد استفاده قرار میگیرد ممکن است رنگی باشد. رنگ شیشه ها بر روی قیمت تاثیر مستقیمی دارد. عموما شیشه های سفید و ساده قیمت کمتری دارد.

فریم آنادایز درب اتوماتیک

فریم آنادایز (فریم های طلایی و نقره ای) درب اتوماتیک

هزینه های جانبی در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

هزینه های دیگری مانند هزینه ی نصب درب اتوماتیک یا هزینه ی حمل آن به محل مورد نظر باید به سر جمع هزینه ها در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای افزوده شود. با این کار قیمت تمام شده ی یک درب شیشه ای اتوماتیک به دست می آید. به طور کلی فاکتورهایی مانند سخت افزار های فیزیکی نصب شده بر روی درب های اتوماتیک، ابعاد، کیفیت اجزای درب و غیره می توانند بر روی قیمت درب اتوماتیک تاثیر بگذارند. در درب های شیشه ای اتوماتیک، لوازم جانبی درب اتوماتیک و فریم می توانند تاثیر مستقیمی بر قیمت درب داشته باشند.

 فریم هایی که در این درب ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند به صورت استیل و یا رنگ شده باشد. قیمت چشمی هایی که بر روی درب شیشه ای اتوماتیک نصب می شود نیز متفاوت است و به برند آن بستگی دارد. سعی کنید از چشی هایی استفاده نمایید که کیفیت خوبی داشته باشد تا زود به زود دچار مشکل نشود. اگر چشمی مرغوبی در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای انتخاب شود احتیاج به تعویض پیدا نمی کند و هزینه ی زیادی در بر ندارد.

هزینه ی نصب درب اتوماتیک شیشه ای

برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای باید هزینه ی نصب و راه اندازی درب که به وسیله ی نصاب یا کارشناس مربوطه انجام می شود را نیز در نظر داشته باشید. هزینه ایاب و ذهاب هم به این هزینه ها افزوده می شود که بسته به مکان نصب درب و ترافیک آن متفاوت است. در شهرهای بزرگ این مبلغ بیشتر بوده و در شهرهای کوچک با توجه به ترافیک کمتر و خلوت بودن مسیر این مبلغ پایین تر است.

قبل از محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای در نظر داشته باشید که در محیط عریض باید از درب های اتوماتیک تلسکوپی استفاده نمایید. در محیط های پر رفت و آمد نیز استفاده از درب های کشویی و یا اسلایدی توصیه می گردد. اگر می خواهید برای یک مغازه که در گوشه ای قرار گرفته است محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای را انجام دهید بهتر است این درب تاشو باشد. در مکان هایی مانند بیمارستان ها و بانک ها درب های نیم گرد کارایی خوبی دارند.

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

قبل از محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  باید بدانید که درب های اتوماتیک شیشه ای در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. همچنین با استفاده از اپراتوری که بر روی درب نصب می شود می توان بازشوندگی درب ها را به میزان دلخواه تنظیم نمود. این درب ها باعث زیبایی بخشیدن به فضای مورد نظر می شوند. باز و بسته شدن درب های اتوماتیک شیشه ای توسط سنسورهایی برنامه ریزی و تنظیم می گردند. این کار توسط نصاب انجام می گیرد.

در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای دانستن این نکته ضروربی است که استفاده از دربهای شیشه ای اتوماتیک باعث رعایت بهداشت در محیط می شوند. این درب ها امکان انتقال بیماری هایی که از طریق تماس با دسته درب و انتقال ویروس ها و باکتری ها به وجود می آید را کاهش می دهد. در رستوران های بزرگ و هتل ها استفاده از این درب ها علاوه بر زیبایی شکل ویژه ای به استقبال از مهمانان یا مشتریان می دهد. با استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک در مصرف انرژی صرفه جویی میشود.

به طور کلی افراد دوست دارند یک درب شیشه ای اتوماتیک را به شکل ارزان و مقرون به صرفه تهیه نمایند. باید این نکته را در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای مد نظر قرار دهید که قیمت پایین برخی درب ها به دلیل پایین بودن کیفیت آن ها است. درب های اتوماتیک چرخان نسبت به دیگر درب های شیشه ای از قیمت بالاتری برخوردارند. شیشه های طرح دار موجود در درب های شیشه ای که به سندبلاست معروفند دارای قیمت بیشتری نسبت به نوع ساده می باشند.

درب اتوماتیک لولایی و کشویی

قبل از محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای باید بدانید از درب های اتوماتیک لولایی برای مکان های کم عرض استفاده می شود. استفاده نمودن از درب های اتوماتیک کشویی نیز در بسیاری از مکان ها وجود دارد و افراد از آن رضایت دارند. استفاده از این درب ها تا 70 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. استفاده کردن از درب های اتوماتیک هوشمند در مکان های شلوغ از ورود سروصدا به ساختمان نیز جلوگیری می کند. یکی دیگر از مزایای استفاده از این درب ها این است که در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد می توان کنترل بهتری بر روی ورود و خروج افراد داشت.

صرفه جویی در مصرف انرژی با درب های اتوماتیک کشویی

استفاده از درب های اتوماتیک کشویی تا 70 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند.

امکان استفاده از درب های اتوماتیک در شرایط مختلف

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای باعث می شود در مکان هایی که فضای زیادی برای اجرای درب وجود ندارد بتوان از درب های شیشه ای اتوماتیک به راحتی استفاده نمود. این درب ها را می توان در هر ابعادی سفارش داد. اگر برق مکان مورد نظر قطع شود می توان این درب ها را به صورت دستی باز و بسته نمود. تنوع این درب ها بسیار بیشتر از درب های سنتی است. از این درب ها می توان در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد و مزیت آن این است که زنگ نمیزند و تغییر شکل نمی دهد.

برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای می توان به سایت های مربوطه که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه نمود. در این سایت ها می توان مقادیر مورد نظر مانند ابعاد درب، جنس و نوع را مشخص نمود. با وارد کردن همه ی اطلاعات خواسته شده و تکمیل فرم محاسبه ی قیمت انجام می شود.

نتیجه گیری

برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای باید مواردی مانند محاسبه ی قیمت اپراتور درب اتوماتیک و محاسبه ی قیمت شیشه های استفاده شده در درب را در نظر بگیریم. همچنین قیمت فریم هایی که در درب مورد استفاده قرار میگیرد تاثیر زیادی در قیمت درب ها دارد. هزینه هایی مانند هزینه ی قفل و باطری، هزینه ی نصب و هزینه ی حمل را نیز باید به مجموع این هزینه ها اضافه نمود تا قیمت یک درب اتوماتیک شیشه ای به دست آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست