22 مدل درب حیاط لوکس و مدرن برای ساختمان شما

22 مدل درب حیاط لوکس و مدرن برای ساختمان شما

درب حیاط بسیار مهم است؛ زیرا کسی که می خواهد وارد خانه شما شود، اول به درب خانه شما توجه خواهد کرد. درب حیاط لوکس و مدرن می تواند به خانه شما زیبایی بسیار زیادی عطا کند. پس باید در انتخاب درب حیاط دقت بسیار زیادی کنید. در این مقاله از بلاگ ایمن پاد سپهر می خواهیم به 22 مدل درب حیاط لوکس و مدرن برای ساختمان شما اشاره کنیم. شما می توانید با تکیه بر این اطلاعات، یک درب مناسب و زیبا برای ورودی ساختمان خود انتخاب کنید.

درب حیاط لوکس و مدرن

در این بخش شما را با چند مورد از درب‌های حیاط لوکس و مدرن آشنا خواهیم کرد.

1. درب حیاط اسپانیایی

این درب یکی از لوکس ترین و زیباترین درب هایی است که شما می توانید از آن به عنوان یک درب حیاط لوکس و مدرن استفاده کنید. این درب ظاهر بسیار زیبایی دارد؛ در این درب ها از شیشه های مختلف استفاده می شود و نیم دیگری از این درب ها نیز از آهن تشکیل شده است. درب های اسپانیایی یکی از درب های لوکس و مدرن هستند که زیبایی بسیار زیادی دارند. با استفاده از این درب ها به صورت درب اتوماتیک می توانید زیبایی درب ورودی خانه هایتان را دوبرابر کنید.

2. درب حیاط فلزی

این درب یکی از درب های ساده و زیبا است؛ این درب دارای خطوط صاف و افقی است؛ البته در این نوع درب ها نیز می توان از شیشه استفاده کرد؛ شما می توانید از این درب در خانه های آپارتمانی استفاده کنید تا زیبایی آن را چندین برابر کنید. این درب ها با این که ساده هستند، ولی محبوبیت بسیار زیادی دارند. درب حیاط فلزی مدرن و لوکس یکی از زیباترین درب ها است.

3. درب حیاط دو لنگه

این درب ها یکی از درب های لوکس هستند که برای خانه های ویلایی و آپارتمانی استفاده می شوند. خانه هایی که دارای نمای زیبا و خاص هستند، می توانند از این درب ها نهایت استفاده را کنند. اگر خانه شما پارکینگ نیز دارد، می توانید از دو درب عین هم استفاده کنید. یک درب نفر رو برای افراد و یک درب پارکینگ برای ماشین ها.

درب دو لنگه از درب های حیاط لوکس و مدرن

درب دو لنگه از درب های حیاط لوکس و مدرن

4. درب حیاط لیزری

این درب ها فلزی هستند و با طراحی لیزری، زیبایی دوچندانی پیدا خواهند کرد. این درب ها در عین زیبایی بسیار ساده هستند و شما می توانید، این درب مدرن را برای خانه خود در نظر داشته باشید. شما می توانید با رنگ طلایی این درب ها را لوکس تر کنید.

5. درب حیاط مدرن

اگر در یک خانه لوکس و زیبا زندگی می کنید، می توانید از این درب ها استفاده کنید. این درب ها برای خانه های آپارتمانی بسیار مناسب هستند. این درب بسیار خاص و مدرن است. شما می توانید این درب را به عنوان درب حیاط خود استفاده کنید.

6. درب حیاط فرانسوی

این درب نسبت به درب های دیگر مدرن تر و گران قیمت تر است؛ این درب ها از چوب طبیعی و شیشه های نشکن تشکیل شده اند. شما می توانید از این درب برای خانه های ویلایی استفاده کنید.

7. درب حیاط آهنی

این درب ها جنس بسیار خوبی دارند و بهتر است از این درب ها در شمال کشور استفاده نکنید؛ زیرا درب های آهنی زنگ خواهند زد؛ درب حیاط آهنی مقاومت بسیار بالایی دارد.

8. درب حیاط PVC

این درب قیمت بسیار مناسبی دارد؛ درب حیاط پی وی سی طول عمر بسیار بالایی دارد و شما می توانید از این درب حدود 20 سال استفاده کنید. این درب بسیار ساده است اما فروش بسیار زیادی دارد.

9. درب حیاط چوبی

این درب نسبت به درب های آهنی استقامت کمتری دارد؛ درب های چوبی کلاسیک و زیبا هستند؛ لازم به ذکر است، بهتر است از این درب در خانه های جنوبی استفاده شود. این درب ها قیمت بسیار مناسبی دارند.

10. درب حیاط فایبر گلس

اگر به درب های چوبی علاقه دارید، می توانید از این نوع درب ها استفاده کنید؛ درب های فایبر گلاس یکی از درب حیاط لوکس و مدرن هستند. این درب ها ضد آب اند و مقاومت بسیار بالایی دارند. در ساخت این درب ها از چوب استفاده نمی شود، آن ها فقط ظاهری مانند چوب دارند.

11. درب حیاط آلومینیومی

درب حیاط آلومینیومی یکی از بهترین درب هاست که مقاومت بالایی دارند و بسیار سبک هستند. نگهداری از درب های آلومینیومی چندان سخت نیست و لازم به ذکر است این درب ها در برابر آب بسیار مقاوم اند.

12. درب حیاط فرفورژه

بیشتر تالار ها، خانه های لوکس و رستوران ها از این درب استفاده می کنند. قرینه بودن این درب، زیبایی آن را دو برابر کرده است و شما می توانید از آن ها برای زیباتر کردن خانه های خود استفاده کنید. درب حیاط فرفورژه بسیار محبوب و زیبا است.

درب فرفورژه از درب های حیاط لوکس و مدرن

درب فرفورژه از درب های حیاط لوکس و مدرن

13. درب حیاط کامپوزیت بامبو

بامبو یکی از متریال های محبوب است که امروزه از آن برای ساخت درب نیز استفاده می شود. بامبو یکی از بهترین انواع چوب است که دربرابر زنگ زدگی بسیار مقاوم است. این درب ها ضد آب هستند و شما می توانید از این نوع درب در هر جایی استفاده کنید.

14. درب حیاط استیل

این درب بسیار مدرن است و شما می توانید از آن در خانه های شمالی استفاده کنید؛ این درب ها به تمیزی بسیار زیادی نیاز دارند. درب حیاط استیل مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

15. درب حیاط CNC

این درب ها بسیار ضخیم هستند؛ امنیت و مقاوت درب حیاط سی ان سی بسیار زیاد است. امروزه در اکثر خانه ها از این درب حیاط لوکس و مدرن استفاده می شود. این درب ها در طرح و رنگ تنوع بسیار زیادی دارند.

16. درب حیاط ریلی

درب حیاط ریلی، جایی را اشغال نمی کند و شما می توانید از این درب ها برای خانه های ویلایی و شمالی استفاده کنید. این درب ها از فلز مستحکم ولی سبک ساخته می شوند. درب حیاط ریلی یکی از درب حیاط لوکس و مدرن است. این درب ها امنیت بسیار بالایی دارند.

17. درب حیاط کرکره ای

درب حیاط کرکره ای یکی از ماندگار و مقاوم ترین درب ها است که علاوه بر حیاط در پارکینگ ها نیز استفاده می شود. این درب یکی از درب حیاط لوکس و مدرن است؛ جنس این درب می تواند آهن یا فلز باشد؛ این درب ها ظاهر بسیار ساده ای دارند ولی بسیار امن است.

18. درب حیاط درب تو درب

این درب ها ظاهر خاصی دارند و از ترکیب دو درب ساخته شده اند. این درب ها ظرافت بسیار زیادی دارند؛ درب اصلی باید بسیار مستحکم باشد تا بتواند وزن درب دیگر را تحمل کند.

19. درب حیاط کلاسیک

این نوع درب ها بیشتر برای خانه های جنوبی خوب است؛ اگر به درب های کلاسیک علاقه دارید، باید بگوییم این درب یکی از درب حیاط لوکس و مدرن است؛ شما می توانید برای زیبا شدن خانه هایتان از این نوع درب ها استفاده کنید و آن ها را داشته باشید.

20. درب یک لنگه

این درب ها بیشتر برای خانه های جنوبی استفاده می شوند و نفر رو هستند. یکی از درب حیاط لوکس و مدرن می تواند این درب یک لنگه باشد. درب های یک لنگه بسیار زیبا هستند و شما می توانید آن ها را به صورت ساده یا پر زرق و برق خریداری کنید.

درب یک لنگه از درب های حیاط لوکس و مدرن

درب یک لنگه از درب های حیاط لوکس و مدرن

21. درب حیاط ساده

از همان جایی که از نام این درب مشخص است، درب حیاط ساده بسیار معمولی و ساده است؛ شما می توانید از این درب ها در خانه های شمالی استفاده کنید. درب حیاط ساده، عملکردی مانند درب دو لنگه دارد. از این درب در تالارها و رستوران ها نیز استفاده می شود.

22. درب حیاط فولادی

این درب نیز کارآیی مانند درب آهنی و فلزی دارد؛ این درب ها مقاومت بالایی دارند، از این رو امنیت آن ها نیز بیشتر خواهد بود. قیمت درب های فولادی بسیار مناسب است. شما می توانید این درب ها را به راحتی تهیه کنید؛ درب فولادی یکی از انواع درب حیاط لوکس و مدرن است و شما می توانید این درب را تهیه و از آن استفاده کنید.

خرید درب حیاط لوکس و مدرن و قیمت آن

درب حیاط لوکس و مدرن تاثیر به‌سزایی در ارتقاء طراحی دکوراسیون داخلی منزل دارد و می تواند به زیبایی خانه شما کمک بسیار زیادی کند؛ شرکت ایمن پاد سپهر، یکی از تولیدکنندگان انواع درب اتوماتیک و ساده است. شما می توانید انوع درب های لوکس و مدرن به سبک امروزی را برای ورودی حیاط خود سفارش دهید. کارشناسان ایمن پاد جهت ارائه راهنمایی در خدمت شما می باشند. قیمت این درب ها نیز بسته به انتخاب شما است؛ اگر دربی را انتخاب کنید که ظاهر ساده ای باشد، قیمت کمتری نسبت به درب پر زرق و برق خواهد داشت.
اگر می خواهید یک درب حیاط لوکس و مدرن بخرید باید به نمای خانه خود توجه بسیار زیادی کنید. اگر نمای خانه شما معمولی با رنگ های خنثی است، می توانید از درب های ساده با رنگ های زیبا استفاده کنید. شما می توانید هر نوع دربی را از شرکت ایمن پاد سپهر خریداری نمایید. خرید درب از شرکت ما، شروع تعهد ماست. خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات ما می تواند تسهیل کننده انتخاب شما در زمینه خرید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست